Założycielem fanklubu “Manchester City – Official Supporters Club Warsaw” jest Mateusz Łubik i Michał Radelicki. Ten pierwszy jest jednocześnie prezesem całego stowarzyszenia. Funkcję wiceprezesa pełni Antoni Kwaśny, a sekretarzem jest Weronika Fląd. OSC zostało założone 12 maja 2023 roku i od samego początku celem grupy było zjednoczenie ludzi w jedno miejsce i kibicowanie dla jednego klubu.
Crystal Palace vs Manchester City, 07.12.2024Liverpool vs Manchester City, 01.12.2024